Skip to main content

Kampanyalar

Taze Lezzet, Büyük İndirim: 1.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde 100 TL İndirim!
Dana Pişmiş Kıyma Döner 300g 198,90 TL yerine 168 TL
Lezzetli İndirimler - Milgo
Lezzetli İndirimler - Milgo
Nisan Ayı Avantajlı Paketler
Nisan Ayı Avantajlı Paketler
Nisan Ayı Avantajlı Paketler
İlk Siparişinizde 50 TL İndirim
Online Markette HArcadıkça Kazandıran Fırsatlar
En Taze Lezzetleri Kaçırma
En Taze Lezzetleri Kaçırma
En Taze Lezzetleri Kaçırma
En Taze Lezzetleri Kaçırma
Kahvaltının Yıldızları
Yemeklik Lezzetler
En taze lezzetleri kaçırma

Koşullar

 • Lezzet Puan, yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyeleri için oluşturduğu ve yine yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyelerinin yararlanabileceği bir kampanyadır.
 • Lezzet Puan, yalnızca işbu “Kampanya ve Kullanım Şartları”nda belirtilen koşullarda geçerlidir. Lezzet Puan, başkasına devredilemez ve başka hesaplar için kullanılamaz.
 • Lezzet Puanlar, üyelerimizin yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinde teslimat bölgesine göre değişen minimum sipariş bedelli online alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Lezzet Puan kazanımı ve kullanımı, yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinde yer alan minimum teslimat bölgesine göre değişen minimum sipariş bedelli online alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Amasya Et Ürünleri’ne ait mağazalarda ve yine Amasya Et Ürünleri’nin yer aldığı diğer online satış mecralarında Lezzet Puan kazanımı ve kullanımı olmayacaktır.
 • Lezzet Puan, üyelerimizin https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinden yapacağı alışveriş bedelinin KDV dâhil % 3’ü oranında hesaplanacak olup, üyemizin hesabına yüklenecektir.
 • Üyelerimizin hak kazanmış olduğu ve hesabına yüklenecek olan her 1 Lezzet Puanı = 1,00-TL (Bir Türk Lirası) değerinde olacaktır. Örneğin; KDV dâhil yapacağınız minimum 300,00 TL alışverişinizde 9 Lezzet Puanı = 9,00-TL (Dokuz Türk Lirası) kazanılacak ve üyemizin hesabına yüklenecektir.
 • https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinde kampanyada bulunan ürünlerden Lezzet Puanı kazanılmamaktadır. Ancak https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinden kampanyasız ürünlerden hak kazanılan Lezzet Puanları ile kampanyalı ürünler satın alınabilir.
 • Lezzet Puanı minimum 20,00-TL (Yirmi Türk Lirası) bedelli ödeme yapılması şartı ile parçalı olarak kullanılabilir.
 • Lezzet Puan kullanılarak yapılan alışverişlere konu ürünlerin iade edilmesi halinde, Lezzet Puan üyelerimizin hesabına geri yüklenmeyecektir.
 • Lezzet Puan geçerlilik tarihi, kazanım tarihini müteakip 1 (bir) yıldır. Bu süre, dönem dönem özel olarak yapılan Lezzet Puan kampanyalarında farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle geçerlilik tarihlerinin Kampanyalar sekmesinden kontrol edilmesi gerekmektedir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan Lezzet Puan iptal olacak olup, bir sonraki döneme aktarılamayacaktır.
 • Amasya Et Ürünleri, https://market.amasyaeturunleri.com.tr adresinden yalnızca perakende ürün satışı yapmaktadır. https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyelerinin satışa sunulan herhangi bir üründen, bir siparişte (aynı fatura içinde) aynı üründen 10 adet ve üzeri satın alması durumunda bu işlem toptan alışveriş olarak değerlendirilecektir. 10 adet ve üzeri alınan üründen kazanılan Lezzet Puan ise silinecektir. İş bu madde de her ne kadar bir siparişte ve aynı fatura içinde dense de; aynı üyenin 72 saat içerisindeki alışverişleri incelendiğinde aynı ürün miktarının farklı faturalarda olsa dahi toplamının 10 adet ve üzeri olması durumunda Lezzet Puan silinme işlemi gerçekleştirilir. Keza aynı şekilde aynı adrese farklı isim ile üyelik tespit edilmesi durumunda, aynı kişinin farklı hesaplar ile aynı adrese sipariş vermesi durumunda ve Lezzet Puan’ın amacı dışında toptan alışverişlerde kullanılmasın durumunda Amasya Et Ürünleri, kazanılan puanları silme hakkını saklı tutar ve gerekli gördüğü durumlarda kullanır.
 • Amasya Et Ürünleri, mevcut Lezzet Puan kampanyasını devam ettirmek, sonlandırmak, süreli ya da süresiz yeni Lezzet Puan Kampanyaları oluşturmak ve kampanya şartlarını belirlemek hakkını saklı tutar.
 • Amasya Et Ürünleri’nin sonlandırılan Lezzet Puan Kampanyalarını ilan etme yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 • Ekur Et Entegre Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Amasya Et Ürünleri markasının ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • Amasya Et Ürünleri’nin önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Sepetim