Skip to main content
Tüm Alışverişlerde
%3 Lezzet Puan!
300₺ Üzerine
Kargo Bedava!

Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

 1. SATICI’nın anlaşmalı olduğu kargo şirketinin gönderi alanı kapsamında olması ve siparişinizin şarküteri ürünü olması şartı ile siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde talep etmiş olduğunuz tüm adreslere ulaştırılır.
 2. Kargo bedeli, siparişe konu ürün bedeli ile birlikte, SİPARİŞ VEREN/ALICI’dan tahsil edilecektir.
 3. İşbu Sözleşme’ye ve teslimat koşullarına konu satış ve teslimat işlemleri yalnızca şarküteri ürünlerine ilişkindir. SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından saat 14:00’a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde, saat 14:00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün içerisinde SATICI tarafından hazırlanmak sureti ile kargoya verilecektir. Hafta sonu, dini ve milli bayramlarda verilen siparişler ise yine SATICI tarafından haftanın ilk iş günü, SATICI tarafından hazırlanmak sureti ile kargoya verilecektir. SATICI, SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın siparişlerini anlaşmalı kargo şirketine teslim etmesini müteakip SİPARİŞ VEREN/ALICI’yı e-posta yolu ile bilgilendirecektir. SİPARİŞ VEREN/ALICI ise kendisi ile paylaşılan kargo şirketi ve gönderi numarası üzerinden siparişin durumuna ilişkin kontrol yapabilecektir.
 4. SİPARİŞ VEREN/ALICI yalnızca İstanbul, Ankara ve Amasya sınırları içerisinde olması ve aşağıda yer alan şartlar dâhilinde olmak üzere taze et siparişi verebilir. SİPARİŞ VEREN/ALICI, detayları https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ web sitesinin “Teslimat Bölgeleri” başlıklı bölümünde yer alan adres sınırları içerisinde olmak üzere, sipariş bedeli 300,00-TL’den az olmamak ve ürün bedelini kredi kartı ile ödemek kaydı ile taze et siparişi verebilir. SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından verilecek olan taze et ürünlerine ilişkin siparişlere ilişkin teslimat günleri ise yine https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ web sitesi içerisinde bulunan “Teslimat Bölgeleri” başlıklı bölümde yer almaktadır. Teslimata ilişkin herhangi bir ücret talep edilmeyecek olup, sipariş edilen ürünlere ilişkin bedeller sipariş esnasında kredi kartı ile online veya havale/eft yöntemleri ile tahsil edilecektir. Kendi ağırlığında bulunan ve ağırlığında değişkenlik gösteren Dry Aged T-Bone Steak, Dana Osso Buco ve Dana Pirzola ürünlerine
  ilişkin bedeller ise yalnızca kapıda kredi kartı üzerinden tahsil edilecektir. SİPARİŞ VEREN/ALICI, Amasya ili sınırları içerisinde olmak üzere ve ürün bedelini kredi kartı ile ödemek kaydı ile taze et siparişi verebilir. Amasya ili sınırları içerisinde olmak üzere taze et siparişlerin teslimatı, sipariş başı 24,90-TL karşılığında yapılacaktır. Amasya ili sınırları içerisinde olmak üzere verilen taze et ve şarküteri ürünlerine ilişkin sipariş bedelinin 300,00-TL’yi aşması halinde ise teslimata ilişkin herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından verilecek olan taze et ürünlerine ilişkin siparişlere ilişkin teslimat günleri ise yine https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ web sitesi içerisinde bulunan “Teslimat Bölgeleri” başlıklı bölümde yer almaktadır. Sipariş edilen ürünlere ilişkin bedeller, sipariş esnasında kredi kartı ile online veya havale/eft yöntemleri ile tahsil edilecektir. Kendi ağırlığında bulunan ve ağırlığında değişkenlik gösteren Dry Aged T-Bone Steak, Dana Osso Buco ve Dana Pirzola ürünlerine ilişkin bedeller ise yalnızca kapıda kredi kartı üzerinden tahsil edilecektir. İlgili teslimat işlemleri SATICI’ya ait kapalı kasa frigo araçlar kullanılmak üzere SATICI’nın çalışanları tarafından yapılacaktır.
 5. Sipariş teslimatları yalnızca SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın siparişini verirken belirttiği teslimat adresine, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile kapıya ürün/ürünler teslimi şeklinde yapılacaktır. SİPARİŞ VEREN/ALICI, teslimat adresinin haricinde başka bir yerde teslimat talep etse bile kesinlikle teslimat yapılmayacaktır. Teslimat adresi olarak otopark, kapı önü, park gibi belirsiz yerler gösterilemez; gösterilse bile sipariş teslimatı yapılmaz. Teslimat adresinin işyeri, daire, ev, dükkân veya bunun gibi SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya aidiyeti belli olan yerler olması esastır. SİPARİŞ VEREN/ALICI bu hükümleri kabul ve beyan eder.
 6. Sözleşme konusu ürün/ürünler, SİPARİŞ VEREN/ALICI&’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz. Bu durumda tüm sorumluluk SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya aittir.
 7. Kargo teslimat görevlisi, SİPARİŞ VEREN/ALICI’yı, belirtilen adreste bulamaz ise telefon yoluyla ulaşacaktır. Yanlış adres ve telefon beyanı veya adreste paketi teslim alacak kişinin bulunmaması sebepleriyle paketin teslim alınmaması durumundan SATICI sorumlu tutulamaz.
 8. SİPARİŞ VEREN/ALICI, SATICI’ya bildirmiş olduğu tüm adres ve iletişim bilgilerinin doğru olduğunu kabul eder. Verilen bilgiler ile SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın bildirmiş olduğu teslimat adresine veyahut SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya telefon ile ulaşılamaması durumunda SATICI’nın sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın vermiş olduğu sipariş anlaşmalı kargo şirketinin ilgili şubesine gelecek ve SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından teslim alması beklenecektir. Dolayısı ile SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın ilgili siparişini teslim almaması halinde tüm sorumluluk yine kendisine ait olacaktır.
 9. Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi, kargo yetkilisinin huzurunda açıp faturası ile karşılaştırınız. Herhangi bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması durumunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta eksiklik ya da tahribatı belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilecek ve sonrasında yapacağınız tüm iade talepleri reddedilecektir.
 10. SATICI, bazı günlerde servis vermeme hakkına sahiptir. Yoğun kar yağışı, sel gibi mevsimsel olumsuz koşulların ulaşımı aksatması halinde, anlaşmalı kargo şirketinden kaynaklanan nedenler ve sipariş yoğunluğu nedeniyle de SATICI’nın teslimatı engelleyen durumun ortadan kalkması tarihine kadar teslimat işlemlerini erteleme hakkı bulunmaktadır. SİPARİŞ VEREN/ALICI, bu gibi nedenlerle herhangi bir talepte ve şikâyette bulunmayacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.
 11. SİPARİŞ VEREN/ALICI, herhangi bir nedenle Sözleşme konusu ürün bedelinin havale, eft veyahut online olarak ödenmemesi, banka kayıtlarında iptal edilmesi ve/veya İstanbul, Ankara ve Amasya ili sınırları içerisinde verilen taze et siparişine ilişkin, kapıda ödeme yükümlülüğünün yerine getirilmemesi halinde, SATICI’nın Sözleşme konusu ürünü teslim yükümlülüğünün sona ereceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

PAKET SERVİS HİZMETİ TAZE ET TESLİMAT BÖLGELERİ VE GÜNLERİ

İSTANBUL Teslimat Günü Min. Sipariş Tutarı Teslimat Ücreti
İstanbul İlçeler Ertesi gün teslimat (Pazar hariç) 300 TL YOK
Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Tuzla Çarşamba ve Cumartesi günleri 300 TL YOK
Arnavutköy (Havalimanı), Çatalca, Şile, Silivri, Adalar Taze et teslimatı yapılmamaktadır. Şarküteri ve sos grubu fabrikadan kargo ile gönderilmektedir.
AMASYA Teslimat Günü Min. Sipariş Tutarı Teslimat Ücreti
Amasya İlçeler
Amasya 12.00–19.00 arası her gün teslimat YOK 24,90 TL (sadece 300 TL altı siparişlerde)
Merzifon, Suluova Hafta içi 14.00’e kadar gelen siparişlerde aynı gün, 14.00 sonrası gelen siparişlerde ertesi gün teslimat YOK 24,90 TL (sadece 300 TL altı siparişlerde)
Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Taşova Taze et teslimatı yapılmamaktadır. Şarküteri ve sos grubu fabrikadan kargo ile gönderilmektedir.
ANKARA Teslimat Günü Min. Sipariş Tutarı Teslimat Ücreti
Ankara İlçe ve Mahalleler
YENİMAHALLE Ertesi gün teslimat (Pazar hariç) 300 TL YOK
25 MART MAHALLESİ
AŞAĞI YAHYALAR MAHALLESİ
AVCILAR MAHALLESİ
BARIŞ MAHALLESİ
BARIŞTEPE MAHALLESİ
BATI SİTESİ MAHALLESİ
BEŞTEPE MAHALLESİ
BURÇ MAHALLESİ
ÇAMLICA MAHALLESİ
ÇARŞI MAHALLESİ
DEMETEVLER MAHALLESİ
DEMETGÜL MAHALLESİ
DEMETLALE MAHALLESİ
EMNİYET MAHALLESİ
ERGAZİ MAHALLESİ
ERGENEKON MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
GAYRET MAHALLESİ
GAZİ MAHALLESİ
GÜVENTEPE MAHALLESİ
GÜZELYAKA MAHALLESİ
IŞINLAR MAHALLESİ
İLKYERLEŞİM MAHALLESİ
İNÖNÜ MAHALLESİ
KALETEPE MAHALLESİ
KARDELEN MAHALLESİ
KARŞIYAKA MAHALLESİ
KAYALAR MAHALLESİ
KENTKOOP MAHALLESİ
MACUN MAHALLESİ
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
ÖZEVLER MAHALLESİ
PAMUKLAR MAHALLESİ
RAGIP TÜZÜN MAHALLESİ
SERHAT MAHALLESİ
TEPEALTI MAHALLESİ
TURGUT ÖZAL MAHALLESİ
UĞUR MUMCU MAHALLESİ
VARLIK MAHALLESİ
YENİ BATI MAHALLESİ
YENİÇAĞ MAHALLESİ
YEŞİLEVLER MAHALLESİ
YUKARI YAHYALAR MAHALLESİ
YUNUS EMRE MAHALLESİ
ÇANKAYA Ertesi gün teslimat (Pazar hariç) 300 TL YOK
100.YIL MAHALLESİ
50.YIL MAHALLESİ
AHLATLIBEL MAHALLESİ
AKPINAR MAHALLESİ
ALACAATLI MAHALLESİ
ANITTEPE MAHALLESİ
ARKA TOPRAKLIK MAHALLESİ
AŞAĞI DİKMEN MAHALLESİ
AŞAĞI İMRAHOR MAHALLESİ
AŞAĞI ÖVEÇLER MAHALLESİ
AŞIKPAŞA MAHALLESİ
ATA MAHALLESİ
AYDINLAR MAHALLESİ
AYRANCI MAHALLESİ
AZİZİYE MAHALLESİ
BADEMLİDERE MAHALLESİ
BAĞCILAR MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BALGAT MAHALLESİ
BARBAROS MAHALLESİ
BAYRAKTAR MAHALLESİ
BEYTEPE MAHALLESİ
BİRLİK MAHALLESİ
BOZTEPE MAHALLESİ
BÜYÜKESAT MAHALLESİ
CEBECİ MAHALLESİ
CEVİZLİDERE MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇAMLITEPE MAHALLESİ
ÇANKAYA MAHALLESİ
ÇAYYOLU MAHALLESİ
ÇİĞDEM MAHALLESİ
ÇUKURAMBAR MAHALLESİ
DEVLET MAHALLESİ
DİLEKLER MAHALLESİ
DOĞUŞ MAHALLESİ
EHLİBEYT MAHALLESİ
EMEK MAHALLESİ
ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ
ERZURUM MAHALLESİ
ESATOĞLU MAHALLESİ
ETİ MAHALLESİ
FAKÜLTELER MAHALLESİ
FİDANLIK MAHALLESİ
GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİ
GÖKKUŞAĞI MAHALLESİ
GÖKTÜRK MAHALLESİ
GÜVENEVLER MAHALLESİ
GÜZELTEPE MAHALLESİ
HARBİYE MAHALLESİ
HİLAL MAHALLESİ
HUZUR MAHALLESİ
İLERİ MAHALLESİ
İLKADIM MAHALLESİ
İLKBAHAR MAHALLESİ
İLKER MAHALLESİ
İNCESU MAHALLESİ
İŞÇİ BLOKLARI MAHALLESİ
KAVAKLIDERE MAHALLESİ
KAZIM ÖZALP MAHALLESİ
KEKLİK PINARI MAHALLESİ
KIRKKONAKLAR MAHALLESİ
KIZILAY MAHALLESİ
KIZILIRMAK MAHALLESİ
KOCATEPE MAHALLESİ
KONUTKENT MAHALLESİ
KORKUTREİS MAHALLESİ
KORU MAHALLESİ
KÜÇÜKESAT MAHALLESİ
KÜLTÜR MAHALLESİ
MALAZGİRT MAHALLESİ
MALTEPE MAHALLESİ
MEBUSEVLERİ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
METİN AKKUŞ MAHALLESİ
METİN OKTAY MAHALLESİ
MİMAR SİNAN MAHALLESİ
MUHSİN ERTUĞRUL MAHALLESİ
MURAT MAHALLESİ
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
MUTLUKENT MAHALLESİ
MÜRSEL ULUÇ MAHALLESİ
NACİ ÇAKIR MAHALLESİ
NAMIK KEMAL MAHALLESİ
NASUH AKAR MAHALLESİ
OĞUZLAR MAHALLESİ
ORAN MAHALLESİ
ORTA İMRAHOR MAHALLESİ
OSMAN TEMİZ MAHALLESİ
ÖN CEBECİ MAHALLESİ
ÖVEÇLER MAHALLESİ
PROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAHALLESİ
REMZİ OĞUZ ARIK MAHALLESİ
SAĞLIK MAHALLESİ
SANCAK MAHALLESİ
SEYRANBAĞLARI MAHALLESİ
SOKULLU MEHMET PAŞA MAHALLESİ
SÖĞÜTÖZÜ MAHALLESİ
ŞEHİT CENGİZ KARACA MAHALLESİ
ŞEHİT CEVDET ÖZDEMİR MAHALLESİ
TINAZTEPE MAHALLESİ
TOPRAKLIK MAHALLESİ
UMUT MAHALLESİ
ÜMİT MAHALLESİ
ÜNİVERSİTELER MAHALLESİ
YAKUPABDAL MAHALLESİ
YAŞAMKENT MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ
YEŞİLKENT MAHALLESİ
YILDIZEVLER MAHALLESİ
YUKARI BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
YUKARI DİKMEN MAHALLESİ
YUKARI ÖVEÇLER MAHALLESİ
YÜCETEPE MAHALLESİ
ZAFERTEPE MAHALLESİ
ZAFERTEPE MAHALLESİ
KEÇİÖREN Ertesi gün teslimat (Pazar hariç) 300 TL YOK
19 MAYIS MAHALLESİ
AŞAĞI EĞLENCE MAHALLESİ
AYVALI MAHALLESİ
BASINEVLERİ MAHALLESİ
ÇİÇEKLİ MAHALLESİ
EMRAH MAHALLESİ
ESERTEPE MAHALLESİ
ETLİK MAHALLESİ
GÜÇLÜKAYA MAHALLESİ
GÜMÜŞDERE MAHALLESİ
HASKÖY MAHALLESİ
İNCİRLİ MAHALLESİ
KALABA MAHALLESİ
KAMİL OCAK MAHALLESİ
KARARGAHTEPE MAHALLESİ
KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ
SANCAKTEPE MAHALLESİ
ŞEFKAT MAHALLESİ
TEPEBAŞI MAHALLESİ
UFUKTEPE MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ

İADE KOŞULLARI

Kalite, hijyen ve tazeliğin büyük önem taşıdığı Amasya Et Ürünleri’nde sizlere gönderilen her bir ürün büyük bir titizlikle hazırlanmakta, kontrol edilmekte ve paketlenmektedir. Ancak ürünün taşınmasından kaynaklı bazı problemler olma olasılığı her zaman vardır. Bu nedenle;

 1. Ürünün teslimatı sırasında fark edilemeyip ürünün kullanımı öncesinde ya da kullanım anında ortaya çıkan yabancı madde, küflenme, bombaj, renkte bozukluk, çiğ ürün vb. ayıplı ürünler ile ilgili olarak 444 0 839 numarası üzerinden Amasya Et Ürünleri Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz. Keza aynı şekilde ürüne ilişkin tespit etmiş olduğunuz hataları, fatura ve sipariş numaralarınızı da belirterek musteriiliskileri@amasyaeturunleri.com.tr adresimize bildirebilirsiniz.
 2. Amasya Et Ürünleri Müşteri İlişkileri, yapmış olduğunuz bildirim kapsamında tarafınıza en geç 2 (iki) gün içerisinde olumlu veyahut olumsuz yönde bir bilgilendirme yapacaktır. Amasya Et Ürünleri Müşteri İlişkileri öne sürmüş olduğunuz iade gerekçenizi uygun görürse, faturanızla birlikte aldığınız ürünün tamamını, test etmek için TDİ Besi OSB, Saluca Köyü, Suluova/Amasya adresinde bulunan fabrikasına, karşı ödemeli olarak göndermenizi talep edecektir. Şirketimizin bu yönde bir talebi olmadan gönderilen ürünler ise teslim alınmayacaktır.
 3. Fabrikaya göndermiş olduğunuz ürünler, ilgili departmanlar tarafından incelenecek olup, incelemeye konu ürünlerin, fabrika adresine teslim edildiği tarihi müteakip 7 (yedi) gün içerisinde olumlu veyahut olumsuz yönde bir bilgilendirme yapılacaktır.
 4. Yukarıda bahsi geçen uygunsuzluğun tespiti halinde tarafınızın iade ve değişim hakkı bulunmaktadır. İade hakkınızı kullanmanız halinde, ürün tutarı, ürünün tarafınızca iade edilmesinden sonra 14 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılmasına ilişkin ortalama sürecin 2 ile 3 haftayı bulabileceğini, bu tutarın bankaya iadesinden sonra hesabınıza yansıması halinin tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmeler için SATICI’nın sorumlu değildir. Ürün bedelinin tarafınızca havale/eft şeklinde ödenmiş olması halinde ise, ürün bedelinin iadesi 14 gün içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesaba iade edilecektir. İade edilecek olan bedel yalnızca ürün bedelidir. Dolayısı ile teslimat ücretleri iade edilmeyecektir. Satın almış olduğunuz ürüne ilişkin olarak değişim hakkınızı kullanmak istemeniz halinde ise tarafınıza yalnızca aynı ürüne ilişkin değişiklik imkânı tanınacaktır. Dolayısı ile satın almış olduğunuz ürünü, başka bir ürün ile değiştirme imkânınız bulunmamaktadır. Değişim hakkının kullanılması halinde tarafınıza gönderimi yapılacak olan ürünlerin kargo ücretleri ise tarafınızca karşılanacaktır.
 5. Fişsiz, faturasız ve tutanaksız gönderilmiş olan ürünlerin iadeleri Amasya Et Ürünleri tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir. Keza aynı şekilde İade hakkınızı kullanmanız için iade işlemine konu ürünü, SATICI’nın, TDİ Besi OSB, Saluca Köyü, Suluova/Amasya adresinde bulunan fabrikasına göndermeniz gerekmektedir. İadeye konu ürünün SATICI’ya ulaştırılmaması halinde SATICI’nın herhangi bir ürün bedeli iadesi sorumluluğu doğmayacaktır.
 6. Ürün iadesi işlemlerine ilişkin olarak tek yetkili mercii, Şirketimizin TDİ Besi OSB, Saluca Köyü, Suluova/Amasya adresinde bulunan fabrikasıdır. Şirketimize ait mağazalardan ise ürün iadesine ilişkin hiçbir işlem yapılmamaktadır. Yalnızca İstanbul ili sınırları içerisinde olmak üzere verilen taze et siparişlerine ilişkin olarak ise Şirketimize ait mağazalarda ürün bedeli iadesi ve ürün değişim işlemi yapılabilir.
 7. Yukarıda yer aldığı üzere Şirketimizin TDİ Besi OSB, Saluca Köyü, Suluova/Amasya adresinde bulunan fabrikasına gönderilmeyen ürünlere ilişkin herhangi bir ücret iadesi veyahut değişim işlemi yapılmayacaktır.

Sepetim