Skip to main content
Tüm Alışverişlerde
%3 Lezzet Puan!
300₺ Üzerine
Kargo Bedava!

Sıkça Sorular Sorular

Teslimat

Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmaktayız.

Şarküteri ürünlerimiz, Amasya Et Ürünleri fabrikasında soğuk taşıma özelliğine sahip strafor kutu ve tazeliğini koruması için buz jellerle birlikte son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek 81 ile soğuk zincir hassasiyeti korunarak kargoya veriliyor.

Şarküteri ürünlerinde Saat 14:00’a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde, saat 14:00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu, dini ve milli bayramlarda verilen siparişler ise tarafından haftanın ilk iş günü kargoya verilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra e-posta yolu ile onay maili iletilir ve paylaşılan kargo şirketine ait gönderi numarası üzerinden siparişin durumuna ilişkin kontrol sağlayabilirsiniz.

300 TL ve üzeri siparişlerinizin teslimatı haftanın 6 günü (Pazar günü hariç) yapılmaktadır. Teslimat; Adalar, Arnavutköy (havalimanı), Çatalca, Silivri ve Şile ilçelerine yapılamamaktadır. Siparişin teslimatı sipariş verilen günün ertesi günü yapılmaktadır. İlgili teslimat işlemleri şirketimize ait kapalı kasa frigo araçlar kullanılmak üzere şirketimiz çalışanları tarafından yapılacaktır. Siparişlerinizin ödemesi sadece kapıda kredi kartıyla yapılmaktadır. Herhangi bir teslimat ücreti alınmamaktadır.

Kargo bedeli, siparişe eklenmektedir. Fakat 300 TL üzeri alışverişlerde kargo bedeli yansıtılmamaktadır.

Şarküteri ve sos alışverişlerinizde online kredi kartı ve EFT/HAVALE ile ödeme alınmaktadır. İstanbul ilinde vereceğiniz siparişlerinizde siparişinizin içinde taze et ürünleri bulunuyorsa ödemenizi kapıda kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Taze et siparişi verebilmek için teslimat adresinizin, frigofirik araçlarla ulaşabileceğimiz teslimat güzergahı içinde bulunması gerekmektedir. İstanbul, Ankara ve Amasya illeri için taze et siparişi alınmaktadır. Bu illerdeki detaylı sipariş ağı bölgesi için Teslimat Bölgeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu illerimize, bütün ürün gruplarıyla hizmet verilmektedir. 300 TL ve üzeri siparişlerinizin teslimatı haftanın 6 günü (Pazar günü hariç) yalnızca İstanbul, Ankara ve Amasya illerinin belirli bölgelerine yapılmaktadır. Hafta sonu, dinî ve millî bayramlarda verilen siparişlerde ise haftanın ilk iş günü teslim edilir. İlgili teslimat işlemleri şirketimize ait kapalı kasa frigo araçlar kullanılmak üzere şirketimiz çalışanları tarafından yapılacaktır. Herhangi bir teslimat ücreti alınmamaktadır.

Taze et siparişleriniz, soğuk taşıma özelliğine sahip frigorifik araçlarla, soğuk zincir hassasiyetini koruyarak teslim edilmektedir.

Taze et ürünlerimiz, fabrikamızdan perakende satış noktalarına soğuk zincir kurallarına uygun olarak ulaştırılmaktadır. Online siparişlerinizde, ürünlerimiz şirketimize ait kapalı kasa frigorifik araçlarla, şirket çalışanlarımız tarafından 0-4 derece sıcaklıkta özenle paketlenerek tarafınıza teslim edilmektedir. Detaylı bilgi için Teslimat Bölgeleri sayfasına bakabilirsiniz.

Amasya Et Ürünleri’ne ait frigofirik araçlarla teslimatı yapılamayan bölgeler için kargo ile ürün gönderimi yapılmaktadır. Frigofirik araç güzergahının dışında kalan bölgeler için saat 14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde, 14:00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Hafta sonu, dinî ve millî bayramlarda verilen siparişlerde ise haftanın ilk iş günü kargoya verilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra e-posta yolu ile onay mail’i iletilir ve paylaşılan kargo şirketine ait gönderi numarası üzerinden siparişin durumuna ilişkin kontrol sağlayabilirsiniz.

İade ve Değişim

Ürünün teslimatı sırasında fark edilemeyip ürünün kullanımı öncesinde ya da kullanım anında ortaya çıkan yabancı madde, küflenme, bombaj, renkte bozukluk, çiğ ürün vb. ayıplı ürünler ile ilgili olarak 444 0 839 numarası üzerinden Amasya Et Ürünleri Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilir, aynı şekilde ürüne ilişkin tespit etmiş olduğunuz hataları, fatura ve sipariş numaralarınızı da belirterek musteriiliskileri@amasyaeturunleri.com.tr adresimize bildirebilirsiniz.

İade edilmek istenen ürünle ilgili talebe ait cevap en geç 2 gün içinde Müşteri Hizmetleri tarafından bildirilecektir.

Ayrıntıları İade Şartları kısmından inceleyebilirsiniz.

İstanbul ilinden yapılan alışverişler için mağazalarımızdan değişim/iade yapılabilir.

Ürün

Farklı sıcaklıklarda üreyen mikroorganizmalar gıdaların bozulmasına sebep olurlar. Özellikle taze etler herhangi bir işleme maruz kalmadığından ve ürün çok hassas olduğundan bozulmaya en eğilimli gıdalardır. Bu nedenle Taze etlerin hiçbir aşamada soğuk zincir kırılmadan evlere servis edilmesi gerekmektedir.

Soğuk Zincir; üretim aşamasından başlayıp sevkiyat, depolama ve tüketim aşamasına kadar ki süreçte gıda ürünlerinin düşük sıcaklıkta saklanmasıdır. Bu sıcaklık taze et ürünlerinde 0 / +2°C’dir.

Amasya Et Ürünleri’nde Ürünlerimiz fabrikamızda otomatik ve manuel olarak sürekli kontrol edilen soğuk hava depolarında muhafaza edilmekte, sevkiyat için zaman kaybetmeden frigorifik araçlara yüklenmekte, frigorifik araçların sıcaklık takibi yol boyunca izlenmekte ve soğuk zincir kırılmadan raflarda yerini alması sağlanmaktadır.

Soğuk zincir kırılmadan ve soğuk zincirde en ufak bir dalgalanma bile yaşamadan etlerimizi size ulaştırabilmek için de bu ürünleri, mağaza operasyonumuzun yoğun olduğu İstanbul ilinde, kendi frigofirik araçlarımızla dağıtıyoruz. Diğer illerde şu an mağaza operasyonumuz yoğun olmadığından diğer illere sadece fabrikadan servis verebiliyoruz ve bu da sadece Şarküteri ürünleri ile sınırlı şimdilik.

Değerli et dediğimiz ızgaralık et ürünlerinde ( bonfile , antrikot , kontrfile , dry aged etler vb ) paketleme her dilim farklı gramajda olabileceği için sabit gramajla yapılmamaktadır. Site içerisinde belirtilen ortalama gramajlara göre +/- %10 gibi bir gramaj farkı oluşmaktadır.

Değerli et ürünleri için site içerisinde belirtilen fiyatlar ortalama gramaja göre hesaplanmaktadır ve gerçek fiyatından +/- %10 farklı olabilir. Size gönderilen ürünlerde ise paket üstündeki gramaja göre yine site içinde belirtilen KG fiyatı üzerinden fiyat hesaplanır. Bu nedenle ödemeniz sadece kapıda kredi kartıyla gerçekleşmektedir.

Fabrikamızın hemen yanında yer alan kendimize ait besi çiftliğimizde aktif olarak 5.000 adet etçi ırk besi danası besliyoruz.

Fabrikamızda üretilen tüm ürünler, kendi kesimhanemizde kesilmiş hayvanların etlerinden üretilmektedir. Kesimhanemizde çalışan kasaplar helal kesim konusunda eğitilmiş kişilerdir ve tüm kesim, Uzman Veteriner Hekimlerimizin kontrolü altında, İslami usullere uygun şekilde yapılmaktadır. Kesimhanemiz ve kesim prosedürümüz TSE tarafından Helal sertifikasıyla belgelendirilmiştir.

Amasya Et Ürünleri®nin Amasya’da bulunan Et Entegre tesisi BRC V8, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, TSE Helal denetimlerinden geçmekte, her defasında yüksek puanlarla sertifikalandırma yapılmaktadır.

Sepetim